Vítám Vás na svých stránkách,
které Vás provedou problematikou údržby, servisu a seřízení oken a dveří. Výrobě a montáži oken a dveří se věnuji více než 10 let. Za tuto dobu jsem nasbíral velké množství znalostí a praktických zkušeností v tomto oboru. V praxi většina lidí pochopí, že okna a dveře potřebují pravidelnou údržbu, až když se rozbijí. To pak již ale nepotřebují údržbu, ale spíše servisní zásah zkušeného odborníka.
Mým cílem je poskytnout Vám dostatek informací, abyste mohli běžnou údržbu oken provést sami a sami se rozhodnout, kdy a jak okna zaservisovat. Na těchoto stránkách najdete, mimo jiné, návody na údržbu dřevěných i plastových oken.
V případě, že již potřebujete servis nebo seřízení, neváhejte mne kontaktovat. Provádím servis a seřízení na veškerá plastová nebo dřevěná okna a dveře (eurookna). Spolupracuji s mnoha výrobci celoobvodových kování jako jsou např. MACO či ROTO aj. . Pokud máte problém s těmito typy kování na svých oknech, je takřka 100% jistota, že Vám okna či dveře opravím.
Na závěr Vám chci poděkovat za Váš čas a budu se těšit na setkání s Vámi.  Věřím, že budete s mojí prací a s těmito webovými stránkami spokojeni a budou Vám k užitku.
Hezký den Robert Kobera